Hakkımızda

Mavikent Otomotiv San. ve Taşımacılık Ltd. Şti. 10 yılı aşan iş yaşamı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren aracınızın giyimi sayılabilecek Avrupa ve Japon Oto Yedek Parça konusunda faaliyet gösteren şirketimiz;
Araç yedek parça ürünlerini kendi tescilli ve patentli marka ve isimleri ile beraber ithal ve yurt içinde faaliyet gösteren firmalardan temin ve tedarik ederek perakende olarak piyasaya sürüp dağıtımını yapma koşuluyla iş dünyasında adını duyurmayı başarmıştır.


Hizmetlerimiz; Avrupa ve japon oto yedek parça satışı, Anlaşmalı özel servislerimizde bakım onarım ve arıza tespitleri, Hasar danışma ve yapım onarım işlemleri, Araç kurtarma ve yol yardım işlemleri, Alt birimi en uygun, hızlı ve güvenilir siğorta sorgulama ve teklif verme, Koç finans 2. El araç kredi kullandırma konularını kapsamaktadır.


Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Otomotiv sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Mavikent Otomotiv, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Müşteri Hizmetleri
0850 305 00 27