Periyodik Bakım Robotu
Aracınızın periyodik bakımı için gerekli bakım setine Pratik Periyodik Bakım Robotu ile hızlıca ulaşın.
Tek yapmanız gereken araç bilgilerinizi seçmek.

Periyodik Bakım Robotu Nedir ?

Periyodik Bakım Robotu, gerekli adımları takip ederek aracınızı maviparca.com sistemi üzerinden bulmak ve seçmekle başlar. Bilindiği gibi her araç, belli bir kilometre ya da kullanım süresini aştıktan sonra yağ filtresi, hava filtresi, yakıt filtresi, polen filtresi ve motor yağı değişimi ile periyodik bakıma girer. 10.000 ya da 15.000 bakımı olarak da tanımlanan bu periyodik bakım, aracın motor aksamlarının ömrünün uzamasını ve motorun sorunsuz çalışmasını sağlar.

Aracınızın periyodik bakımını yapabilmek için yağ filtresi, hava filtresi, yakıt filtresi, polen filtresi ve motor yağını ayrı ayrı satın almanız gerekmektedir. Bu aşama araç sahiplerini yoran ve uğraştıran bir işlemdir.

maviparca.com Pratik Bakım Robotu ile bu yorucu ve zahmetli işlemden sizi kurtarıyoruz. Satın aldığınız bakım setini kapınıza kadar getiriyoruz.

Periyodik Bakım Robotu Nasıl Çalışır ?

maviparca.com Pratik Bakım Robotu'nu kullanmak çok basittir. Yapmanız gereken ilk şey gerekli adımları takip ederek aracınızı bulmanızdır.

Aracınızı seçtikten sonra sistemimiz aracınıza uygun farklı markalardaki yağ filtresi, hava filtresi, yakıt filtresi, polen filtresi ve motor yağlarını karşınıza getirecektir. Bundan sonra almak istediğiniz ürünü seçip sepete eklemeniz yeterli olacaktır.
Müşteri Hizmetleri
0850 305 00 27